Приватне підприємство "Інтeрес-Центр" ­ офіційний представник бельгійської фірми  Dossche   в Черкаській області. Ми пропонуємо найвищої якості корма та кормові добавки для годівлі  тварин в сільському господарстві, що забезпечують найкращі результати в тваринництві та є ідеальним рішенням для виробників тваринницької продукції, які хочуть отримати корма відмінної якості, високі показники продуктивності тварин та низьку собівартість виробленої продукції.    Продукція імпортується з Польщі із чотирьох комбікормових заводів, які забезпечують безпосередньо або через мережу дистриб’юторів тваринницькі господарства на території майже всієї Польщі, а також експортують свої продукти в країни Східної Європи. Передові технології, екологічно чиста сировина та новітнє обладнання заводів, з однієї сторони, а з іншої сторони, думка наших клієнтів - являється запорукою отримання якісної продукції та забезпечує можливість застосування  найновіших досягнень науки в галузі технології годівлі тварин та власного досвіду. Скористайтеся нашою гостьовою книгою, залиште Ваші відгуки та побажання. Співпраця з фірмою Dossche  триває з 2007 року. Висока якість продукції, відмінні показники продуктивності тварин та, як наслідок, низька собівартість виробництва тваринницької продукції - стали основними причинами вибору виробниками тваринницької продукції продукції фірми DOSSCHE. Поряд з цим, консультанти фірми Dossche завжди готові надати професійну допомогу у питаннях раціональної годівлі тварин, удосконалення технології виробництва тваринницької продукції та ветеринарних проблем в господаствах. Побудована дилерська мережа дає можливість Вам завжди вигідно придбати корма і кормові добавки по доступним цінам та отримати задоволення від европейської якості, яку ми представляємо для Вас разом з продукцією фірми Dossche -  беззаперечного лідера ринку продуктів для годівлі  тварин.  Cкористайтесь шансом отримати найкраще для годівлі Ваших тварин уже сьогодні. Детальна інформація про нас в розділі "Контактна інформація".
Dossche Sp. z. o. o. є одним з провідних виробників кормів та кормових добавок та є складовою компанії - Dossche Food & Feed International, яка своєю історією сягає половини минулого століття. Лише в Польщі фірма володіє чотирма комбікормовими заводами (м. Каліш, м. Сандомєж, м. Рихліки, Макове Мазовецький), які забезпечують безпосередньо або через мережу дистриб'юторів тваринницькі господарства на території майже всієї Польщі, а також експортують свої продукти в країни Східної Європи. Планується будівництво заводу в Україні. Мета фірми - співпраця зі споживачами з найсильнішою ринковою позицією, для яких якість має ключове значення (фірма має впроваджену систему забезпечення якості ISO 9001), а отже стратегію планування та виробництва можна сформулювати словами: «Найкращі для Найкращих». Місія фірми полягає у постійному розвитку, який вбачає вдосконалення наших продуктів та всіх процедур, що мають на меті найповніше задоволення потреб найбільш вибагливих споживачів. Дана стратегія впроваджується фірмою Dossche Food & Feed International у всіх країнах, де здійснює свою діяльність, а саме: Бельгія, Франція, Польща, Угорщина, Словакія, Єгипет, Судан, Ефіопія, Малайзія та ін. Для реалізації цієї мети ми звертаємось, з однієї сторони, до найновіших досягнень науки в галузі технології годівлі тварин та власного досвіду, а з другої сторони - до думки наших клієнтів. Пріоритетними для нашого сервісу є дорадництво та надання відносинам фірми зі споживачами партнерського характеру. Головною причиною співпраці із Dossche Sp. z. o. o. є висока якість продукції та її відповідність не тільки вимогам законодавства України, але й більш жорстким вимогам законодавства Європейського Союзу.
На данний момент ми продаємо 17 продуктів для годівлі свиней, поросят, птиці, ВРХ. Вся продукція має реєстраційні документи, які потрібні для продажу в Україні, та відповідні висновки контролюючих установ про відповідність існуючим вимогам.  Це є важливим адже велика кількість іноземних компаній просто нехтує українським законодавством та продають свої продукти не маючи відповідних дозволів, а отже не несе відповідальність за якість. Іншою причиною, по якій було обрано саме компанію Dossche, було результативність використання продукції в умовах господарств України.
В основі виробництва продуктів тваринництва покладений принцип беззбитковості. Левову частку витрат у даному виробництві складають витрати корму на виробництво одиниці продукції. Тому селянські і фермерські господарства значну увагу приділяють можливості їх зниження. Досягти цього можна шляхом раціоналізації їх споживання, або ж шляхом зниження витрат на їх виробництво. Йдучи на зустріч побажанням своїх клієнтів фірма Dossche застосовує програму WinPas, яка призначена для підготовки кормових рецептів для різних видів тварин. Одним із елементів зниження споживання кормів є правильне балансування. Корм має точно відповідати потребам тварин у кормових компонентах. Мета селянських і фермерських господарств - отримати відповідний вміст і концентрацію кормових компонентів у кормах, що застосовуються. Але проблемою є відношення якості концентрату до його ціни. Досить легко приготувати дуже хороший корм, застосовуючи з цією метою якісні, проте досить дорогі компоненти. Проте власника, в першу чергу, цікавить те, як виготовити якісний і водночас дешевий комбікорм. Вирішення цього питання консультанти фірми Dossche вбачають у застосуванні програми WinPas, застосування якої дає змогу не лише правильно скласти рецепт, а й шляхом складних математичних розрахунків знайти такі рішення, які при правильному балансуванні є недорогими. Для селянських і фермерських господарств, виробників комбікормів суттєвим є те, що за допомогою цього інструменту можна отримати:
 
- підвищення якості комбікормів і концентратів внаслідок балансування значної кількості кормових компонентів, таких як енергія, білок, екзогенні амінокислоти, мінеральні компоненти;
 
- зниження витрат на виробництво кормів;
 
- скорочення часу, необхідного для складання кормових рецептів;
 
- актуалізацію споживчої цінності сировини. Більшість зазначених вище показників безпосередньо перераховуються в економічну ефективність, завдяки зниженню витрат на виробництво кормів і раціоналізацію годівлі.