Наша олія ідеально підходить для смаження та випікання, вона не змінює смак та аромат готованих Вами продуктів, не піниться, не димить. При всьому у рафінованій олії залишається в достатній кількості вітамін Е, який є стійким до дії високих температур.

$

Одним із основних напрямків діяльності приватного підприємства - "Інтeрес-Центр"  є виробництво соняшникової олії. Новітнє обладнання та постійний контроль якості забезпечує конкурентноспроможність виробництва та створює оптимальні умови для бажаючих переробити насіння соняшника. Високі показники виходу олії та макуха, характерні для виробництва, доступні розцінки за переробку - запорука ефективної і постійної співпраці між нашим підприємством і виробниками соняшникового насіння. Вдале розміщення, наявність усього ланцюга виробництва, від приймальних ваг до зберігання та видачі готової продукції створює оптимальні умови для наших клієнтів з Уманського, Христинівського, Маньківського, Тальнівського та Жашківського районів Черкаської області, та і з ближніх районів Київської, Вінницької, Кіровоградської та Одеської областей. Налагоджена співпраця із зарубіжними партнерами, які закупляють олію до Польщі, Італії, Німеччини та інших країн.
 Перевагами співпраці з нами є екологічність виробленої продукції на нашому обладнанні. При виробництві олії та макухи не використовуються компоненти, що нібито покращують якість продукції, а насправді приводять до втрати натуральних смакових якостей та жиророзчинних поживних речовин, що характерно для знаних торгівельних марок соняшникової олії. Детальніше про нас у розділі "Контактна інформація" .
Консультації з питань роботи олійні - +38050-951-10-87
Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами!!!