Четвер, 19.04.2018, 21:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог продукції | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Перекладач
Форма входу
Друзі сайту
Пошук
Корисна інформація
Курс НБУ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Консультації з відгодівлі - +38097-482-88-03

BABYTOP U 10 - гранульований престартер для поросят з 3 дня життя. Склад: зерна зернових, олійних, бобових культур та продукти їх переробки. молокопродукти, мінерально-вітамінний комплекс, монокальцію фосфат, амінокислоти та їх солі, біологічно-активні сполуки.Важливішим від ціни престартера є здоров'я, збереженість та кондиційність поросят (споживання BABY TOP U 10 в період застосування складає близько 1 кг корму на 1кг приросту). Наступним кроком у годівлі поросят є використання кормосумішей на основі 25% PIGIMAX № 5220, або повнопорційний престартер БОБАС № 5016.

ВИГОДИ застосування:
- раннє поїдання корму;
- хороше споживання і використання корму:
- відмінний смак та запах;
- містить складники, що покращують травления;
- вирівнювання гнізда;
- досконалий склад корму дозволяє вімовитися від використання
  стимуляторів росту та кормових антибіотиків;
- можливість раннього відлучення поросят.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПРЕСТАРТЕР № U5016 - повноцінний корм для поросят до 15 кг живої ваги Гармонійний розвиток цілого організму поросят завдяки ідеально підібраним складникам.Завдяки привабливому запаху та приємному смаку, які періодично оновлюються виробником, поросята поїдають корм з великою охотою. Належить застосовувати як корм, що приходить на зміну «Бебі Топ», або як самостійний престартер з наступним переходом на стартерний корм на основі одного з концентратів: Піггімакс №5220, або Універсальний Супер №5258 фірми DOSSCHE.

Характерні особливості корму:
- стимулює фізіологічно-правильний розвиток слизової кишківника;
- сприяє формуванню корисного складу мікрофлори шлунково-кишкового тракту;
- не лише привчає поросят до поїдання корму, але й готує, ще не повністю працюючий, травний тракт до 
  правильного функціонування в подальших періодах годівлі,
- містить екологічно безпечні кормові добавки, що заміняють антибіотикові стимулятори росту: регулятори рН, 
  рослинні біостимулятори та імуномодулятори.
 
 
 
PIGIMAX № 5220 - 25 % Ранній стартер для поросят (до ваги 35 кг), належний старт для поросят Склад: побічні продукти зерен злаків, зерен олійних культур, продукти з насіння олійних культур, молочні продукти, вітамінно-мінеральна суміш, крейда, монокальцію фосфат, амінокислоти та їх солі, біологічно активні речовини.Досконалий склад концентрату та якісне зерно дають можливість високих результатів без використання кормових антибіотиків та стимуляторів росту.
Цей концентрат є ідеальною комбінацією вітамінів, мінералів, амінокислот, яка оптимально забезпечує денну потребу поросят у даванці та гарантує сильні поросята без захворювань та відходу, забезпечує рівне вирощування молодняка та хороші результати.
ВИГОДИ застосування:
- доступні форми амінокислот;
- ароматичні та смакові складники підвищують апетит;
- легко перетравні форми кальцію, фосфору та органічні кислоти для утримування кислотності травного тракту на відповідному рівні.
Можливість зміни відсотка концентрату в кормі:
- 25 % в першому періоді згодовування (до 20 кг);
- 20 % в другому періоді згодовування (більше 20 кг і до переходу на корм на основі преміксу AMINIOMIX 5317)
 
 
 
 
АМІНОМАКС №U5225 - концентрат універсальний - 15; 12, 5; 10% для поросят вагою від 25 кг Склад: шроти соєві 48, кальцій-фосфорні сполуки, вітамінно-мінеральний комплекс, амінокислоти та екологічно безпечний біостимулятор. Вірогідно - найкращий універсальний концентрат для відгодівлі свиней на сільскогосподарському ринку України.
 
Переваги:
- високий рівень вітамінів та мікро­елементів, що легко засвоюються;
- містить комплекс субстанцій, які регулюють рН шлунково-кишкового тракту;
- смакові та запахові ароматизатори підвищують апетит у свиней;
- комплекс додатків рослинного походження посилює опірність поросят до
  захворювань;
- високі щоденні прирости.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Універсальний Супер №U5258  - концентрат 20; 15% для поросят від ваги-15кг. Ідеальна білково-амінокислопіно-енергетична композиція для Ваших поросят.
Переваги в застосуванні:
- дуже легке використання приготування корму не потребує високотехнологічного змішувача;
- низьке споживання корму при високих добових приростах;
- здорові, сильні, рівномірно розвинуті свині;
- швидка, безстресова відгодівля завдяки відсутності фаз переходу з одного виду корму на інший;
- висока м'ясистість;
- завжди найкращі економічні ефекти.
 
 
 
 
 
 
 
 
АМІНОМАКС № U5240 - концентрат для свиноматок: - 10% -- супоросність; - 15% -лактація. Завдяки відмінному складу сприяє нормалізації обміну речовин в організмі свиноматки, позитивно впливає на продуктивність, збереженість поголів'я та народження молодняка з хорошою життєздатністю при високій багатоплідності маток.
Переваги застосування:
- ідеальне співвідношення амінокислот і енергії;
- висока перетравність корму;
- належний рівень вітамінів тa мікроелементів, що стимулюють максимальну репродуктивну здатність.
 
Користь від застосування:
- досконала кондиційність свиноматок;
- підвищена багатоплідність та виразна охота;
- сильні, рівні гнізда поросят;
- високомолочність маток;
- захист від синдрому ММА;
- завжди найвищі економічні ефекти.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AMINOMIX № 5319 - премікс для свиноматок та свинок більше 60 кг В період супоросності - 2, 5 % складу кормосуміші В період лактації - 3, 0 % складу кормосуміші Склад преміксу: вітамінно-мінеральна суміш, вуглекислий кальцій, монокальцію фосфат, дикальцій фосфат, амінокислоти та їх солі. Якісний універсальний премікс, шо забезпечує відповідну кондиційність маток та свинок усіх типів. Гарантує репродуктивне здоров'я тварин, які досягають належну багатоплідність, стабільну молочність та необхідну стійкість до захворювань (ММА). Дає надійну базу для отримання не менше 22 поросят за рік від однієї матки.
ВИГОДИ застосування:
- високий вміст екзогенних амінокислот;
- оптимальний вміст вітамінів (Віт. Е. біотин) та мікроелементів (селен, цинк), що стимулюють належний розвиток та діяльність репродуктивної системи; - виразна статева охота;
- довготривале використання маток.
 
AMINOMIX № 5319 — оптимальний премікс для прояву генетичних можливостей Ваших тварин.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U5360 ВОМІЛК СТАРТЕР ДЛЯ ТЕЛЯТ (віком від 10 дня життя до досягнення 150 кг живої маси) Склад: шроти олійних культур, продукти переробки зернових культур, меляса, вітамінно-мінеральна добавка. Досконало збалансований стартер для телят. Містить високо перетравні, легкозасвоювані організмом телят складники, що забезпечують максимальні прирости. До складу входить премікс, що містить всі необхідні вітаміни та елементи, який гарантує високу опірність та досконале здоров'я телят. Вомілк стимулює ранній, правильний розвиток передшлунків та флори рубця. Цей корм застосовується від 10-14 днів життя телят до маси тіла 150 кг. Вомілк згодовується вволю, спочатку часто в малих кількостях, що запевнює свіжість корму та його хороший смак. У віці 4 місяців в раціон вводяться об'ємисті корми. Годівля вволю застосовується до моменту досягнення даванки 1 кг корму Вомілк на 100 кг маси тіла (близько 1, 5 кг корму на теля). Вомілк містить 17% заг. білку, 10, 7 МДж обмінної енергії, а також необхідні вітаміни та елементи для молодою організму. Стартер можна змішувати з плющеним зерном кукурудзи та іншим плющеним зерном злаків.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U 5392 БОВІЛАК 18 СУПЕР Склад: Шроти олійних культур, продукти переробки зернових культур, меляса, вітамінно-мінеральна добавка. Суперкорм для супергосподарств. Рекомендовано для господарств з високою продуктивністю. в яких згодовується високоякісні об'ємисті корми з високим рівнем енергії та високим рівнем засвоюваного білку. При об'ємистих кормах слабкої якості необхідний юрм для піднесення рівня білку в молоці. Цей корм не застосовується коровам у період сухостою. Для ялівок рекомендується в малих кількостях - 1-2 кг, і то лише при об'ємистих кормах низької якості або при їх недостатній кількості. Кількість корму U 5392 підлягає зміні в залежності від якості та кількості об'ємистих кормів.
 
 
 
 
 
 
 
U5340 БОВІЛЮКС 35 - КОРЕКТОР БІЛКУ В РАЦІОНАХ ХУДОБИ Склад: шроти олійних культур, продукти переробки зернових культур, меляса, вітамінно-мінеральна добавка. Високобілковий коректор U 5340 - служить для корекції дефіциту білку у високоенергетичних раціонах. Цей продукт пропонуємо найперш при згодовуванні силосу з кукурудзи, жому, просапних рослин або сінажу з пізніх та слабших покосів. При відповідному застосуванні 1 кг коректора можливо підняти продуктивність від 1 до 5 літрів молока на день від корови. На основі коректора U 5340 - Бовілюкс 35 та мелених зернових можна приготувати білковий корм. Його вміст у суміші може складати від 20 до 30%. Використовується як коректор білку у об'ємистих кормах в раціонах ВРХ, овець та кіз. Корм згодовується у готовому вигляді. як доповнення до денної кормової даванки тварин, у кількостях, які залежать від параметрів основного раціону, згідно норм годівлі.
U5475 РУМІКА 18/6 - ВІТАМІННО-МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА ДЛЯ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ. Продукт для жуйних, застосовується у залежності від віку, молочної продуктивності та фізіологічного стану. Його застосування може: продовжити період використання корів зменшити проблеми з заплідненням - збільшити оплачуваність виробництва молока Руміку 18/6 слід застосовувати в кількості: Для молочних корів - від 100 до 300 г на голову в день. Для телят - 50-70 г/гол в день. Для худоби на відгодівлі - від 40 до 70 г на кожні 100 кг живої маси. Ця добавка може бути змішаною разом з концкормами та об'ємистими кормами, або може задаватись окремо. Властивості добавки зумовлені дією окремих її компонентів, які сприяють нормалізації обміну речовин в організмі тварин, позитивно впливають на ріст, розвиток, продуктивність та збереженість поголів'я молочної та м'ясної худоби. Профілактика гіповітамінозів, збалансування раціонів молочної та м'ясної худоби за вітамінами, мікро- та макроелементами. Добавку вносять під час приготування комбікорму, шляхом рівномірного змішування у кількості, що залежить від параметрів основного раціону тварин. Добова доза добавки не повинна перевищувати 300г/ на голову.
 
 
U5110 СТАРТЕР СУПЕР ДЛЯ БРОЙЛЕРІВ - Застосовується для курчат-бройлерів у перші дні життя допомагає підготувати ще не повністю працюючий травний канал до правильного функціонування у подальших періодах годівлі. Корм у готовому вигляді згодовується курчатам бройлерів віком від 1 до 10 днів, з розрахунку 400-800 г/гол (на весь період годівлі).
 
 
 
 
 
 
   
U5114 ГРОВЕР СУПЕР ДЛЯ БРОЙЛЕРІВ - Для годівлі курчат-бройлерів віком від 11 до 25 дня життя. Корм у готовому вигляді згодовується курчатам бройлерам віком від 11 до 25 днів, з розрахунку 1500-2000 г/гол (на весь період годівлі).
 
 
 
 
 
 
 
 U 5118 ФІНІШЕР СУПЕР ДЛЯ БРОЙЛЕРІВ - Для годівлі бройлерів віком від 26 дня життя. Корм у готовому вигляді згодовується бройлерам віком від 26 днів, з розрахунку 1000-1500 г/ гол (на весь період годівлі).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 U5122 - суміш для дорощування курей. Склад: зерна злакових культур, шроти олійних культур, рослинні жири, вітамінно-мінеральна добавка та екологічно безпечний антикокцидійний агент рослинного походження. Застосування корму курчатам у перші дні життя допомагає підготувати ще не повністю працюючий травний канал до правильного функціонування у подальших періодах годівлі. Корм у готовому вигляді згодовується курчатам яєчних порід віком від 1 дня життя до початку періоду несучості, у кількостях, що відповідають нормам.
 
 
 
 
 
 
   
U5101 СУПЕР 1 ДЛЯ КУРЕЙ НЕСУЧОК -  Склад: зерна злакових культур та продукт їх переробки, шроти олійних культур, рослинні жири, вітамінно-мінеральна добавка та екологічно безпечний антикокцидійний агент рослинного походження. Годівля курей яєчних порід від початку несучості. Властивості корму зумовлені дією окремих його компонентів (вітамінів, мінералів, амінокислот, білків, вуглеводів), які забезпечують основну потребу організму тварин у поживних речовинах, сприяють нормалізації обміну речовин, стимулюють розвиток корисної мікрофлори кишечнику, позитивно впливають на ріст, розвиток та збереженість птиці.
Copyright Interes-Centre © 2009